bagazniki.waw.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Box samochodowy składany

Strona główna  »  Artykuły  »  Box samochodowy składany


Box samochodowy składany
Potrzebujesz wysokie jakości boxu dachowego, który charakteryzowałby się lekką, składaną konstrukcją oraz wygodnym przechowywaniem? Jeśli tak to box samochodowy THULE 6011 Ranger 90 z całą pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz wysokiej odporności na warunki pogodowe, box dachowy THULE 6011 jest równie bezpieczną alternatywą co sztywne boxy. Prezentowany box wykonano w całości z wyjątkowo mocnego i wodoodpornego materiału, co w połączeniu z uszczelnianymi szwami, zapewnia optymalną ochronę bagażu przed warunkami pogodowymi. Konstrukcja bagażnika THULE 6011 z powodzeniem przeszła rygorystyczne testy na zgodność z europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa.

Box dachowy THULE 6011 Ranger 90 posiada zamek błyskawiczny z umocowaną na stałe kłódką, która skutecznie chroni go przed otwarciem przez osoby trzecie. Dzięki składanej konstrukcji bez problemu przechowamy go w bagażniku, garażu lub nawet w szafie. Na uwagę zasługuje także system szybkiego montażu Easy-Snap, możliwość otwarcia z boku i tyłu, taśmy do spięcia bagażu oraz praktyczna torba do przechowywania zrolowanego boxu.